Prime Detailing Centre

Хімчистка авто


Хімчистка авто, це необхідна процедура для кожного автомобіля, точно такий як і догляд за своїм зовнішнім виглядом.

За статистикою в середньому автовласник перебуває у своєму транспортному засобі до 2 годин на добу, відповідно 50 годин в місяць та 600 годин на рік. За цей період, якби ми не старилися втримати ідеальну чистоту просто неможливо, адже кожного дня, незважаючи на погодні умови, в авто вимушено заноситься бруд з вулиці. Також, якщо ви маєте домашніх тварин, яких перевозите в автомобілі, ваш засіб для пересування наповнюється шерстю, або маєте маленьких дітей, які перекушують в салоні чи бавляться різними маленькими предметами(такими як пластилін, пісок, фломастери, каштани чи горобина). Якщо користуєтесь кондиціонером, чи курите, то салон наповнений не лише неприємним запахом, а ще й шкідливими для здоров’я мікрочастинками, які ви та інші пасажири весь час вдихатимете. Ці всі чинники забруднюють авто та надають йому неохайного вигляду і неприємних запахів в салоні. Prime detailing centre справиться з цією проблемою бездоганно! 
Наша хімчистка відрізняється насамперед професіоналізмом. Завдяки співпраці з якісними виробниками засобів для догляду ми можемо забезпечити водіям чудові результати всередині автомобіля.
Хімчистка салону авто полягає в тому, що ідеально очищається весь внутрішній простір автомобіля, а не тільки сидіння. Тому звичайна чистка пилесосом та витирання панелі не допоможе. При хімчистці від Prime detailing centre ідеально очищується панель приборів, килимове покриття, стеля, а також сидіння від бруду і плям будь-якої складності, що безпосередньо впливатиме на якість повітря. Після процедури, автомобіль не тільки, має вигляд, але і запах нового авто. 
Звертайтесь та насолоджуйтесь комфортом і бездоганним виглядом салону вашого авто.

PRIME DETAILING CENRE

Детейлінг авто: хімчистка, дезінфекція, озонування салону, мийка двигуна парою, полірування, захисні покриття, бронювання фар та інше.

КОНТАКТИ

Понеділок - Субота: 9:00 - 18:00;
Євгена Коновальця, 433
+380955545765