Prime Detailing Centre

Мийка авто

Кожного ранку ми прокидаючись виконуємо першочергово необхідні ранішні процедури такі як вмивання та чищення зубів, адже це є обов’язковим ритуалом для підтримання нашого тіла в чистоті, гармонії та нормального функціонування організму. 

Автомийка – це такий же ж постійний і обов‘язковий догляд за автомобілем.

Під час експлуатації на кузові щоденно накопичується бруд, який пошкоджує лакофарбове покриття автомобіля і призводить до корозії. Наприклад, пташиний послід,який нерідко потрапляє на кузов, містить агресивні хімічні сполуки, які швидко змінюють колір фарби та псують автомобіль. Тому авто потрібно мити відразу ж, як воно забруднюється. Або ж після далеких поїздок, щоб збити писок, пиль, смолу та інші речовини, які потрапяють на авто під час руху.

Також вкрай необхідним етапом обслуговування автомобіля є миття двигуна. Простір під капотом забруднюється досить часто і сильно, а це може стати причиною виходу з ладу електричних деталей, які знаходяться під ним. Адже бруд, який там накопичується ускладнює автовласнику можливість контролю за витоком масла і охолоджувальної рідини. Він не може вчасно помітити чи в порядку прокладка під клапанною кришкою, чи не протікають сальники, чи в нормальному стані теплообмінник.Тому у разі виникнення неполадок водій не зможе їх вчасно ліквідувати та наражає себе та своїх пасажирів на небезпеку.До того ж шар бруду спричиняє перегрівання двигуна, що зменшує період його експлуатації. 
Також мийка двигуна автомобіля є необхідною при підготовці авто до продажу.
Наша мийка заснована на пристрасті до автомобілей. Ми пропонуємо нашим клієнтам наш досвід, знання та навички щодо найкращих методів чищення автомобілів, як всередині, так і зовні.

PRIME DETAILING CENRE

Детейлінг авто: хімчистка, дезінфекція, озонування салону, мийка двигуна парою, полірування, захисні покриття, бронювання фар та інше.

КОНТАКТИ

Понеділок - Субота: 9:00 - 18:00;
Євгена Коновальця, 433
+380955545765