prime

Prime detailing
centre

Детейлінг - це комплекс послуг по догляду за інтер'єром та екстер'єром автомобіля. В Prime Detailing Centre слово ``детейлінг`` означає максимально якісний сервіс який стосується кожної деталі автомобіля. Під час детейлінгу застосовується велика кількість різних матеріалів та інструментів, в основному, призначених тільки для професіоналів. В поняття етейлінг екстер'єру закладені всі технологічні процеси,зв'язані з доглядом, відновленням, захистом зовнішнього вигляду автомобіля, починаючи з легкої мийки і закінчуючи глубоким відновленням і рементом дефектів.
Детейлінг інтер'єру включає в собі всі процеси зв'язані з очисткою салону автомобіля. Від хімчистки шкіряних крісел і вологої очистки стелі до очистки зони запасного колеса. Під час детейлінгу інтер'єру буде задіяний кожен сантиметр, не залежно від матеріалу: пластик, скло, шкіра. Після нашої роботи автомобіль буде виглядати новим, а іноді навіть кращим (додається блиск і захисні якості). Детейлінг продовжує термін служби та вигляд автомобіля, а це, в свою чергу, позитивно впливає на вартість автомобіля.

Адреса  PRIME DETAILING CENRE

  Детейлінг авто: хімчистка, дезінфекція, озонування салону, мийка двигуна парою, полірування, захисні покриття, бронювання фар та інше.

  КОНТАКТИ

  Понеділок - Субота: 9:00 - 18:00;
  Довженка, 25а
  +380955545765